Čakrové sviečky

Čakry sú energetické centrá na tele človeka cez ktoré prúdi energia dnu a von z tela. Podľa teórie čakier je aktivita  energie najsilnejšia v bodoch siedmych hlavných čakier. Prúd energie prúdiaci z týchto čakier môže byť prospešne ovplyvnený rôznymi spôsobmi, napríklad skúseným
terapeutom pracujúcim s energiou, kryštálmi vyžarujúcimi energiu, farbami, zvukmi a inými spôsobmi.Princíp fungovania a použitie:

Okrem toho, že čakrové sviečky pracujú na tom istom princípe ako telové alebo ušné majú navyše silný vplyv na samotné čakry. Čakrové sviečky sú farebné, napustené esenciálnymi olejmi a vôňami prislúchajucimi ku čakrám. Farby sviečok sú prispôsobené farbám čakier. Terapia s týmito sviečkami má silný vplyv na celkový energetický systém čakry.


Aplikácia:

Samotná aplikácia čakrových sviečok je podobná ako u telových alebo ušných sviečok. Čakrové sviečky sa aplikujú hlavne na čakry, skúsení terapeuti môžu aplikovať sviečky aj na iné časti tela. V balení čakrových sviečok je priložený návod, doporučujeme si ho dôkladne prečítať. 

Podrobné vysvetlenie a praktické vedomosti získate len na odbornom školení.


ČAKRY